Asystent ds. systemów jakości

Pełen etat klaudia przybylska

Opis pracy

Firma FOODjobs dla swojego klienta, przedsiębiorstwa specjalizującego się w wyrobach ciastkarskich, poszukuje osoby na stanowisko:

Stanowisko:Specjalista ds. systemów jakości

Miejsce pracy: okolice Tarnowskich Gór, województwo śląskie

Opis stanowiska:
– prowadzenie dokumentacji dotyczącej systemów IFS/BRC Food,
– udział w audytach przeprowadzanych w firmie,
– ścisła współpraca z Pełnomocnikiem ds. systemów jakości.

Wymagania:
– znajomość systemów oraz dokumentacji IFS/BRC Food,
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
– znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel),
– znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
– stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– pakiet socjalny – bonus wakacyjny wypłacalny raz w roku w wysokości 1396,60 zł brutto,
– system kafeteryjny – do wyboru m. in. zajęcia sportowe/ bilety do kina/ bilety na koncerty/ bony podarunkowe,
– możliwość uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach z języka angielskiego,
– możliwość podnoszenia kwalifikacji,
– pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
– wysoki standard pracy,
– możliwość przystąpienia do ubezpieczenia zdrowotnego,
– bonus świąteczny i urodzinowy.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny.

Mogą Ci się spodobać