Młodszy Księgowy/ Młodsza Księgowa

Pełen etat klaudia przybylska

Opis pracy

Firma FOODjobs dla swojego klienta poszukuje osoby  na stanowisko:

Młodszy księgowy/ Młodsza księgowa

Miejsce pracy: woj. lubuskie

Obowiązki:

– księgowanie faktur,

– kwalifikacja dokumentów ( pod kątem podatku dochodowego i VAT w zakresie transakcji krajowych i międzynarodowych)

– rozliczanie podatku dochodowego

– wsparcie Głównego Księgowego przy weryfikacji i powstawaniu deklaracji podatku VAT,

– opisywanie i wypełnianie faktur kosztowych,

– weryfikacja dokumentów kosztowych pod względem procedur ustalonych w firmie,

– pozyskiwanie informacji oraz dokumentów niezbędnych do prowadzenia prawidłowej ewidencji,

– tworzenie analiz kosztów oraz poprawności zapisów,

– rozliczanie i kontrola rozrachunków,

– przygotowywanie sprawozdań finansowych,

– wprowadzanie danych finansowych,

– współpraca z innymi działami w firmie,

– rozliczanie i księgowanie delegacji krajowych i międzynarodowych.

Wymagania:

– preferowane wykształcenie kierunkowe związane z księgowością ( średnie lub wyższe )

– doświadczenie w pracy w obszarze księgowości,

– znajomość przepisów polskiej ustawy o rachunkowości oraz z zakresu podatku dochodowego i VAT,

– umiejętność interpretacji przepisów podatkowych,

– umiejętność pracy w zespole,

– umiejętność obsługiwania programów księgowych (mile widziana znajomość programu Streamsoft)

– umiejętność obsługiwania programów  biurowych ( MS Office ),

– znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

– przejrzysty podział obowiązków,

– przejrzyste zasady wynagrodzenia adekwatne do kompetencji,

– umowę o pracę na cały etat,

– szkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków,

– możliwość uczestnictwa w zewnętrznych  szkoleniach,

– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

– pracę w dziale księgowości z szerokim zakresem zagadnień księgowych oraz podatkowych,

– możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

– dofinansowanie do karty Multisport.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie swojego CV wraz z klauzulą z 2019 roku na adres meilowy:  k.przybylska@foodjobs.pl

Mogą Ci się spodobać