OPERATOR MASZYN DO PAKOWANIA (K/M) – NIEMCY

Pełen etat Concept Plus

Opis pracy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Bad Bentheim

Zakres obowiązków:
– Ustawianie parametrów oraz obsługa maszyn do pakowania
– Ciągłe doskonalenie i optymalizacja procesów produkcji pod względem efektywności oraz jakości
– Nadzorowanie procesów produkcji, unikanie zastojów
– Przeprowadzanie codziennej konserwacji maszyn oraz dokonywanie drobnych napraw
– Współpraca z kierownikami zmiany oraz pracownikami produkcji

Oferujemy:
– Zatrudnienie na dłuższy okres
Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 12,50 € – 14,50 € brutto/h w zależności od doświadczenia + dodatki
– Szkolenie wdrożeniowe
– Różnorodne możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji
– Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:
– Doświadczenie w pracy w zakładzie przemysłowym oraz zdolności technicznych
– Rzetelność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w grupie
– Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – wymóg konieczny
– Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy
– Prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Operator maszyn na adres e-mail:

rzeszow@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Mogą Ci się spodobać