Specjalista ds. e-marketingu

Pełen etat Xtreme Fitness Gyms

Opis pracy

Specjalista ds. e-marketingu:

Obowiązki:

Prowadzenie kampanii marketingowych

Planowanie oraz tworzenie kampanii reklamowych

Monitorowanie, optymalizacja i analiza kampanii
Prowadzenie działań SEO/SEM

Analiza i raportowanie efektywności prowadzonych działań

Poprawa funkcjonalności i użyteczności, analityki oraz konwersji ze strony internetowej firmy,
Zarządzanie narzędziami on-line

Wymagania:

Umiejętność tworzenia kampanii marketingowych

Kreowanie strategii remarketingowych
Znajomość Facebook Ads, Google Ads, Google Analytics

Umiejętność stosowania nowych technologii i narzędzi w komunikacji marketingowej,
Dobra organizacja pracy,
Energia, pasja w działaniu, zaangażowanie, sumienność,

Oferujemy:

Praca w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,
Świetna atmosfera wśród młodych i kreatywnych osób

Możliwość dalszego rozwoju
Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie,
Pakiet sportowy

Wsparcie merytoryczne oraz potrzebne narzędzia do pracy

Mogą Ci się spodobać